15. mail tunnustati Tartu Ülikooli muuseumi ning loodusmuuseumi ja botaanikaaeda rohelise muuseumi tunnistusega. Märgise pälvivad muuseumid, kus muudetakse aktiivselt oma tegevust kestlikumaks.
14. aprillil ilmus Tartu Ülikooli esimene kestlikkuse infokiri, mis toob kord kvartalis lugejani kestlikkusega seotud teadusuudised, lugemissoovitused ja ürituste info.