Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Linnud 2

Õppeprogrammis antakse ülevaade lindudest ja nende rühmadest. Õpilased õpivad Eesti linde tundma välimuse ja laulu järgi, nad kirjeldavad ja vaatlevad linde, tutvuvad lindude eluviisi ja pesitsemisega ning kaitse ja keskkonnaprobleemidega. Õppeprogramm toimub TÜ loodusmuuseumis, kooli juures. Võimalik on tellida ka kevadist linnuõppe programmi loodusrajal. Programmi pikem kirjeldus on SIIN.

Õppeprogrammi kestus: 3 akadeemilist tundi (3 x 45 min), looduses õppel 4 akadeemilist tundi (4 x 45 min)
Õppeprogrammi toimumise aeg: aastaringselt, õuesõppe osa soovitavalt kevadsuvisel ajal
Õppeprogrammi toimumise koht: TÜ loodusmuuseumis, koolis, õuesõppe moodul pargis, looduses või kooliümbruses.
Sihtrühm: 4.–6. klass
Keel: eesti
Grupi suurus: kuni 25 õpilast ja õpetaja
Õppeprogrammi läbiviija: loodusmuuseumi juhendaja Külli Kalamees-Pani