Autor:
H2O külastusmäng

H2O külastusmäng tuleb taas - 1. juunist kuni 1. septembrini 2021

Eesti esimene omalaadne külastusmäng - H2O külastusmäng - alustab 1. juunil viiendat hooaega. Põnevaid teadmisi, hoogsaid ülesandeid ja mängulusti pakuvad 13 Lõuna-Eesti keskust. Selle aastane teema on “Mina ja loodus”, mis võimaldab mängijatel uurida ning märgata inimese ja looduse vahelisi seoseid. Mängus on võimalik osaleda kuni 1. septembrini. Mängu käigus saab avastada loodust ja võita vingeid auhindu.

H2O mängus osalevad keskused:
Kalevipoja muuseumAlatskivi LooduskeskusElistvere LoomaparkJääaja Keskus - Ice Age CentreTartu Ülikooli botaanikaaedTartu Ülikooli loodusmuuseumTartu Ülikooli muuseumAHHAA TeaduskeskusTartu LoodusmajaJärvemuuseum Akva:riumVapramäe LoodusmajaEesti Maanteemuuseum ja Pokumaa

Auhindade loosimises osalevad ajavahemikul 1. juuni – 1. september 2021 vähemalt 8 templit kogunud mängijad. Kokku on võimalik koguda 13 templit.

Esimesed 3 kõigi keskuste templid (13 tk) kogunud mängijat saavad eriauhinnaks mõnusa Deluxe perekülastuse Tartu V Spa Vee- ja saunakeskusesse. Ülejäänud kõigi keskuste templite kogujate vahel loositakse välja eriauhinnad Tallinna Loomaaialt.

Auhinnaloosis osalemiseks ja eriauhinna kättesaamiseks saada või vii templileht koos oma kontaktandmetega hiljemalt 13. septembriks Tartu loodusmajja aadressiga: Lille 10, Tartu (lisa ümbrikule märksõna “H2O külastusmäng”). Templilehe saad jätta ka viimasena külastatud paiga infolauda.

Võitjad selgitame välja 15. septembril 2021. Võitjatega võetakse ühendust.

Vaata lähemalt: http://www.kulastusmang.ee/

Lisainfo:
Sigrid Sepp
H2O külastusmängu korraldaja
info@kulastusmang.ee

TÜ loodusmuuseum
loodusmuuseum@ut.ee
Tel 737 6076

#koostöö #kultuur
Loodusfestivali visuaal

Loodusfestival kutsub osalema taas linnalooduse fotokonkursil „Metsik linn“

#instituudist #koostöö #kultuur
Näitus Oecologicumis

Näitus „Muuseumi majad“ on avatud Oecologicumis

#kultuur
Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Luuletaja ja muusik Lauri Sommer esineb märtsikuu loodusluuleõhtul