Loodusmuuseumis ja botaanikaaias toimuvad remonditööd

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ekspositsioonis toimuvad tehnilised tööd ja botaanikaaias väliste kanalisatsioonitrasside ehitamise tööd.
15.09.2023

29. septembril on oodatud kõik huvilised Teadlaste Ööle

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed kutsub 29. septembril Teadlaste Ööle. Nii loodusmuuseum kui ka botaanikaaed on tavapärasest kauem avatud ja toimuvad eriprogrammid. 
21.09.2023

220 aastat teadust ja ajalugu

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed on külastajate, üliõpilaste ja teadlaste kohtumispaik. Siin dokumenteeritakse Eesti ja kogu maailma loodust, edendatakse teadusuuringuid ja antakse edasi loodushariduslikku teadmust, et aidata kaasa elurikkuse säilimisele.

Tartu Ülikooli loodusmuuseum

Tartu Ülikooli botaanikaaed

Kuhu minna lastega?

Ikka loodusmuuseumisse või botaanikaaeda! Muuseum on paik, kus saab vaadata lõviga tõtt, uurida sädelevaid mineraale, kivimeid ja kivistisi või kuulata, kuidas laulab metsvint. Botaanikaaias saab tunda mõnu soojast troopikast, kohtuda kilpkonnadega, uudistada putuktoidulisi taimi või 70aastaseid siilkaktuseid.

Külastusinfo
#koostöö #kultuur #uudis
Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed kutsub 29. septembril Teadlaste Ööle. Nii loodusmuuseum kui ka botaanikaaed on tavapärasest kauem avatud ja toimuvad eriprogrammid. 
21.09.2023
#kultuur #uudis
Loodusluuleõhtu ürituste sari alustab kolmandat hooaega. Luuletaja ja proosakirjanik Mehis Heinsaar tuleb kolmapäeval, 27. septembril Tartu Ülikooli loodusmuuseumisse ja kannab ette loodusluulet. 
20.09.2023
#koostöö #kultuur #õppimine #ühiskonnale #uudis
30. septembril juhendavad bioloog Külli Kalamees ja geoloog Tõnu Pani matka Viru raba loodusrajal.
20.09.2023
#kestlikkus #kultuur #pressiteade
Taimetrükk on tehnika, mille abil saab taimekujutisi kanda kangale. Näitus „Taimede lummuses“ on Tartu Ülikooli botaanikaaias avatud 26. novembrini.
18.09.2023

Teadus ja kogud

Mida teha Tartus?

Tartu on ülikooli linn – siit leiab kuhjaga tarkust, ajalugu ja põnevaid sündmusi. Loodusmuuseumis ja botaanikaaias toimub mitmeid regulaarseid üritusi, nagu peredele mõeldud huvipäevad, loodusõhtute sari või loodusluuleõhtud koos tuntud poeetidega. Vaata, millal toimub juba järgmine üritus ja tule võta osa!