Autor:
Magda Ehlers

Põgenemistuba muuseumis

Põgenemistuba „Kadunud teemandi jälil“

TÜ loodusmuuseumist on varastatud hinnaline teemant, kuid on alust arvata, et varas ei jõudnud sellega kaugele. Kas oled piisavalt nutikas ja kiire taibuga, et väärtuslik kivi taas üles leida?

“Kadunud teemandi jälil” on põnev põgenemismäng 2-4 liikmelistele seltskondadele, mis nõuab kehastumist nii detektiiviks kui ka loodusteadlaseks. Muuseumisaalid on täis erinevaid vihjeid, mõistatusi ja ülesandeid, mis viivad kõik lähemale teemandi leidmisele. Mäng annab erakordse võimaluse loodusmuuseumi täiesti uuest vaatenurgast avatada. Haara sõbrad kaasa ja tulge pange proovile koostöö, loovus ja loogika.

Kestvus: Mõistatuse lahendamiseks kulub umbes 45 minutit.

Võistkonna suurus: 2-4 inimest (täiskasvanud või vähemalt 10-aastased lapsed koos vähemalt ühe täiskasvanud saatjaga). NB! Osaleda saab ainult üks võistkond korraga, pole sobilik suuremale seltskonnale. 

Hind: 20 eurot/võistkond (muuseumipiletit pole lisaks osta vaja)

Aeg: Osalemine muuseumi lahtiolekuaegadel. Mängu algus hiljemalt 1 tund enne sulgemist.

Registreerimine: Vajalik on eelnev registreerimine telefonil 737 6076 või aadressil loodusmuuseum@ut.ee vähemalt 1 päev enne mängima tulekut. PS! Varane registreerimine tagab suurema tõenäosusega soovitud ajal osalemise.

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Lahtiolekuajad taasiseseisvumispäeval

Kits hommikusel põllul

Lahtiolekuajad jaanipühadel