Autor:
Carlotta Põdra

Ruumide kasutamine

Meie juures saad korraldada koolitust, seminari, kontserti, vastuvõttu või pere pidulikku sündmust. Sind ootavad loodusmuuseumis kõrgete lagedega avarad ruumid ja botaanikaaias pakatav rohelus. Meie juures on inspireeriv atmosfäär, looduskesksus ja vajalik tehnika, mida saad kasutada.

Pakume avaraid ruume, mis on sobilikud nii privaatseteks koosolekuteks kui ka meeleolukateks suurüritusteks. Meie juures on toimunud kontserdid, jõuluüritused, pressikonverentsid, raamatuesitlused, tänuüritused, sünnipäevad, filmiõhtud, loengud.

Loodusmuuseumis on meil avarad geoloogia ja zooloogia klassiruumid ning väiksem õppeklass. Ruumid on eraldiseidvad muuseumist. Soovi korral on võimalik tutvuda loodusmuuseumi ekspositsiooniga või kokkuleppel pakkuda loodushariduslikku elamuslikku programmi. Samuti on võimalik muuseumis rentida seminariala, kus saab korraldada sündmuseid kuni 40 inimesele.

Botaanikaaias ootavad Sind õppeklass ja külastuskeskus. Õppeklassi mahub korraldama üritust kuni 40 inimesele. Suvisel perioodil saab lisaks siseruumidele rentida aiapinda: alpinaariumit koos suvelavaga (kuni 200 inimest), rotundiga tiigi saart (kuni 30 inimest) ja mänguväljakuala (kuni 100 inimest).

Võta meiega julgesti ühendust ja arutame Sinu ideed sündmuse korraldamiseks.

Tartu Ülikooli loodusmuuseum

Õppeklass (247, 248)30 eurot tundEkraani ja videoprojektori kasutamise võimalus
Õppeklass 301B40 eurot tundEkraani ja videoprojektori kasutamise võimalus
Seminariala
  • 100 eurot tund maja lahtiolekuajal
  • 125 eurot tund väljaspool maja lahtiolekuaega
Ekraani ja videoprojektori kasutamise võimalus, võimalik külastada loodusmuuseumi püsiekspositsiooni

 

Tartu Ülikooli botaanikaaed

 
Õppeklass 100 eurot tund
Õppeklass ja külastuskeskus 120 eurot tund
Palmimaja 150 eurot tund
Õppeklass, külastuskeskus ja palmimaja 180 eurot tund
Alpinaariumi suvelava ja plats 150 eurot tund

Aiapinna kasutamine väljaspool alpinaariumi

100 eurot tund

Ruumikasutuse aeg algab ruumi/aiapinna ettevalmistamisel ja lõppeb koristusjärgse lahkumisega. Ruumikasutuse hinnale käibemaksu ei lisandu.

Lisatasu eest 60 eurot päev on võimalik rentida telk-varikatust (3m x 6m). Avamaa rentimisel kuulub hinna sisse aiamööbli kasutamine.

 

Rendi botaanikaaia taimi

Pakume eksklusiivselt võimalust rentida taimi üritustele, mis toimuvad väljaspool botaanikaaeda. Hind kehtib iga renditud taime kohta.

Väikese taime laenutus 12 eurot ööpäev
Suure taime laenutus 20 eurot ööpäev

 

Muud teenused

Telk-varikatus 3m x 6m 60 eurot päev
Aiatööteenus 30 eurot tund
Transporditeenus 2 eurot km
Transporditeenus 25 eurot tund