Avasta Eesti loodust Loodusloovusfestivali sündmustel Lõuna-Eestis ja mujal

Loodusloovusfestival pakub ainulaadseid võimalusi kogeda Eesti looduse ilu ja mitmekesisust, pakkudes üritusi nii Tartus kui ka üle Eesti 5.–15. juunini.
07.05.2024

Avasta Eesti loodust Loodusloovusfestivali retkedel

Loodus pakub elamusi, lõõgastust ja võimaluse õppida end tundma. Festivali programmist leiab nii pikemaid retki kui ka lühemaid jalutuskäikusid, kus juhendajate kaasabil saab silmaringi laiendada. Kõik retked toimuvad Tartus ja on osavõtutasuta. Kogu info leiad Loodusloovusfestivali programmist.
23.05.2024

220 aastat teadust ja ajalugu

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed on külastajate, üliõpilaste ja teadlaste kohtumispaik. Siin dokumenteeritakse Eesti ja kogu maailma loodust, edendatakse teadusuuringuid ja antakse edasi loodushariduslikku teadmust, et aidata kaasa elurikkuse säilimisele.

Tartu Ülikooli loodusmuuseum

Tartu Ülikooli botaanikaaed

Teadus ja kogud

Kuhu minna lastega?

Ikka loodusmuuseumisse või botaanikaaeda! Muuseum on paik, kus saab vaadata lõviga tõtt, uurida sädelevaid mineraale, kivimeid ja kivistisi või kuulata, kuidas laulab metsvint. Botaanikaaias saab tunda mõnu soojast troopikast, kohtuda kilpkonnadega, uudistada putuktoidulisi taimi või 70aastaseid siilkaktuseid.

Külastusinfo
#Tartu2024 #kultuur #uudis
Kolmapäeval, 5. juunil kell 13 avatakse Tartu Ülikooli botaanikaaias Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestival, mis on pühendatud loovuse ja elurikkuse seostele.
29.05.2024
#Tartu2024 #kultuur #uudis
28.05.2024
#Tartu2024 #kultuur #uudis
Arutelud Loodusloovusfestivali programmis pakuvad mõtteainet looduse tundmise, väljasuremise, kliima muutumise, isetegemise, loodushoiu ja looduskaitse teemadel. Soovitame festivali kavast sündmuseid, mis annavad mõttele hoogu.
27.05.2024
#Tartu2024 #kultuur #teadus #uudis
Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestival suunab inimest märkama elurikkust enda ümber. Festival toimub 5.–15. juunini üle Eesti.
26.05.2024

Teadus ja kogud

Mida teha Tartus?

Tartu on ülikooli linn – siit leiab kuhjaga tarkust, ajalugu ja põnevaid sündmusi. Loodusmuuseumis ja botaanikaaias toimub mitmeid regulaarseid üritusi, nagu peredele mõeldud huvipäevad, loodusõhtute sari või loodusluuleõhtud koos tuntud poeetidega. Vaata, millal toimub juba järgmine üritus ja tule võta osa!