Autor:
Erik Karits

Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestivali kaaskorraldajate veebikohtumine toimub 1. veebruaril

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 on avatud! Kuni 1. märtsini saavad huvilised ja kaaskorraldajad esitada festivali programmi oma tegevusplaane. Veebikohtumine toimub 1. veebruaril.

Põhiprogrammi kuuluv Ellujäämise Kunstide Loodusloovusfestival toimub 5.–15. juunini. Kümne päeva jooksul keskendub festivali programm nii loodushariduslikele kui ka loodusest inspireeritud loovsündmustele.

Kuni 1. märtsini on oodatud kõik huvilised kaasa rääkima festivali programmi kujunemisele ja esitama oma koostöö ideed ja tegevusplaanid. Oodatud on tegevused, mis on seotud näiteks loodushoiu, looduses liikumise, keskkonnasäästliku eluviisi ja elurikkuse tundmaõppimisega.

Sel neljapäeval, 1. veebruaril kell 14 toimub veebikohtumine kaaskorraldajatele, kuhu on oodatud varasemad ja uued koostööpartnerid. Kohtumisel tutvustab festivali projektijuht Kaarin Hein juunis toimuva festivali üldkorraldust ning Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia planeeritud sündmuste ajakava. Kohtumine on jätk detsembris toimunud avakoosolekule, ent mis ei takista uutel partneritel liitumast. Link veebikohtumisele. Kohtumise ID on 385 384 589 557 ja sisenemise kood ZSFV9Q.

Oma idee ja tegevusplaani saab esitada täites vormi. Palume kirja panna esialgse plaani sündmus(t)e kirjelduse ja toimumise ajaga. Tegevusplaane ootame kuni 1. märtsini.

Loodusfestivali peakorraldaja on Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, festivali partner on SA Tartu 2024. Loodusvaatluste maratoni toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lapsed mängivad seebimullidega

Näituse „Looduse loor“ seebimullide töötuba lastele toimub 10. juulil

Loodusvaatlejad vaatlemas

Loodusvaatluste maratonil tehti ööpäevaga üle 10 000 loodusvaatluse

Õpilane teeb loodusvaatlusi

Esimesel loodusvaatluste minimaratonil tehti üle 2200 vaatluse