Loodusõhtu “Kohtumine ilvesega” 3. oktoobril

3. oktoobril toimuval loodusõhtul annab fotograaf Remo Savisaar soovitusi, kuidas kohtuda ilvesega.

Loodusõhtu külaliseks on Remo Savisaar, kes on tuntud imeliste fotode poolest. Loodusõhtul vaatame aga kaadri taha ning kuuleme soovitusi, kuidas ja millal ilvesega kokku saada. “Loodusõhtul tuleb juttu ilvese elukommetest ja põnevamatest kohtumistest, mis on mul õnnestunud pildile püüda. Räägime samuti ilvese saakloomadest ning naabritest,” rääkis Remo Savisaar.

“Looduses ilvesega kohtumine on loodusesõbrale peaaegu alati pigem õnnelik juhus. Kui tahta teda aga sihiteadlikult jälgida ja ka pildistada, peab tegema eeltööd ning oma käike täpsemalt ette planeerima. See teeb ilvesest fotomodellina väga ihaldusväärse objekti,” lisas loodusõhtu korraldaja Veljo Runnel.

Remo Savisaar on eesti loodusfotograaf. Tema fotosid ning kirjutisi on avaldatud mitmetes ajakirjades ja raamatutes. Ka on tema fotod ilmunud National Geographicus. Ta on võitnud arvukalt auhindu nii kohalikelt kui ka rahvusvahelistelt võistlustelt.

Kõik huvilised on oodatud kuulama ja pilte vaatama. Loodusõhtu Remo Savisaarega toimub 3. oktoobril kell 18.00 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (Vanemuise 46). Palume kohale tulla vähemalt 15-20 minutit varem. Kohtade arv on piiratud.

Pilet 5 eurot.


Loodusõhtut toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

#koostöö #kultuur
Loodusfestivali visuaal

Loodusfestival kutsub osalema taas linnalooduse fotokonkursil „Metsik linn“

#instituudist #koostöö #kultuur
Näitus Oecologicumis

Näitus „Muuseumi majad“ on avatud Oecologicumis

#kultuur
Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Luuletaja ja muusik Lauri Sommer esineb märtsikuu loodusluuleõhtul