Autor:
Noelle Otto (pexels.com)

Jõuluprogrammides uurime loomade käitumist ja taimi, mille maitset tunneme piparkookides

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed viib detsembrikuus läbi põnevaid jõuluprogramme. Registreerimine programmidele on avatud.

Loodusmuuseumisse tulevad külla Vanemuise teatri Kollased Kassid! Jõuluprogrammis „Pöörane pööripäev“ muutub kõik pöörase kiirusega – vahelduvad talv ja suvi, öö ja päev. Üheskoos uurime loomade erinevaid käitumisi ja kohastumusi erinevatel aastaaegadel ning tunneme rõõmu nii mängust kui mängimisest. Esimene tund toimub 6. detsembril. Tutvu toimumisaegadega!

Botaanikaaias vaatleme troopika loodust, mis on väga eriilmeline, varieerudes vihmametsadest kõrbeteni, kus enamik taimedest on lopsakad ja igihaljad. Jõuluprogrammis „Sooja troopikasse“ lähme ekskursioonile kasvuhoonesse, kus tutvume troopikas kasvavate taimedega ja nende kohastumustega ning leiame üles need taimed, mille maitset tunneme piparkookides! Programmi teises pooles voldime lõbusaid troopika loomi ja meisterdame vahvaid jõulukaarte. Jõuluprogramm lõppeb põneva loodusharidusliku mänguga. Esimene tund toimub 4. detsembril. Tutvu toimumisaegadega!

Jõuluprogrammis osalemiseks on vajalik grupi eelnev registreerimine e-kirjaga natmuseum.haridus@ut.ee või telefonil 737 6076. Osalemine on tasuline: 145 eurot rühma kohta. Ühte tundi mahub kuni 25 osalejat.

Jõuluprogramm „Pöörane pööripäev“ on Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja Vanemuise teatri koostööprojekt.

Image
Piparkook ja koer
Kollased Kassid

Lasteprogrammidele, kus saab koos Kollaste Kassidega mängida, on veel vabu aegu

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Koolivaheaja looduspäev „Sügis looduses“ 24. oktoobril

Paneme maailma liikuma linnalaager 24.–26. oktoobrini

Koolivaheaja laagris keskendume liikumisele