Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Programmid koostöös Vanemuise teatri Kollaste Kassidega ootavad osalema lastegruppe

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia populaarsed õppeprogrammid koostöös Vanemuise teatri ja Kollaste Kassidega toimuvad veebruaris, märtsis ja aprillis. Broneerimine õppeprogrammidele on avatud.

Vahel ei olegi nii lihtne teha vahet, mis on mängult ning mis päriselt. Lasteaialastele mõeldud paaristunnid „Mängult ja päriselt“ toimuvad 21. veebruarist kuni 28. aprillini. Tunnid algavad Vanemuise teatri väikeses majas ja lõppevad Tartu Ülikooli loodusmuuseumis. Kestus 2 tundi, 145 eurot rühmale kuni 25 osalejat.

Külm ja soe, öö ja päev – kõik muutub pöörase kiirusega ja on meeldivalt pöörane. Üheskoos uurime loomade käitumisi ja kohastumusi erinevatel aastaaegadel. 5–10aastaste laste gruppidele mõeldud koostööprojekti „Pöörane pööripäev“ tunnid toimuvad 20.–24. ja 29.–30. märtsil. Tunnid toimuvad Tartu Ülikooli loodusmuuseumis. Kestus 1 tund ja 30 minutit, 145 eurot rühmale kuni 25 osalejat.

Botaanikaaias sukeldume taimede- ja teatrimaailma, kus üheskoos Kollaste Kassidega avastame, lustime ja meisterdame. 5–10aastastele lastele mõeldud õppeprogrammi „Ananass ja Kollane Kass“ tunnid toimuvad 10.–14. ja 17. aprillil. Tunnid toimuvad Tartu Ülikooli botaanikaaias. Kestus 1 tund ja 30 minutit, 145 eurot rühmale kuni 25 osalejat.

Osalemiseks palume õppeprogrammidele eelregistreeruda e-kirjaga või telefonis. „Mängult ja päriselt“ ning „Pöörane pööripäev“ programme saab broneerida loodusmuuseum@ut.ee ja 737 6076. Programmi „Ananass ja Kollane Kass“ saab broneerida botaed@ut.ee ja 737 6180.

Tarantel

Koolivaheaja looduspäev „Putukad ja ämblikud“

Kägu

Tartu Ülikooli loodusmuuseumis toimuval loodusõhtul on teemaks aasta lind kägu