Loodusõhtu „Uganda - Aafrika tummine kontsentraat"

23. mail toimuval loodusõhtul "Uganda – Aafrika tummine kontsentraat" räägib Rein Kuresoo Ugandas nähtust ja kogetust.

Aafrikas palju reisinud bioloog, looduskaitsja, looduskunstnik ja -esseist Rein Kuresoo on Ugandas käinud korduvalt. “Ugandas võib näha peaaegu kõike, mida Aafrikal on pakkuda. Musta Mandri kohta suhteliselt väikeses riigis võib kohata nii savannide suurt viisikut kui ka vihmametsade ahve, teiste hulgas ka mägigorillat. Uganda jõed, järved ja märgalad on koduks ulmelise välimusega linnule – kingnokale,” sõnas Rein Kuresoo. “Kõigest sellest kuulebki loodusõhtul lähemalt,” lisas ta.

Kõik huvilised on oodatud kuulama, pilte vaatama ja kaasa rääkima. Loodusõhtu Rein Kuresooga toimub 23. mail kell 18.15 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (Vanemuise 46).

Pilet 3 eurot.

Loodusõhtut toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

JÄRELVAATA LOODUSÕHTUT SIIN: https://www.uttv.ee/naita?id=27140

Ootame noori osalema linnalaagris „Karupoja suveseiklus“!

Tarantel

Koolivaheaja looduspäev „Putukad ja ämblikud“

Mardikas

Huvipäev „Putukate ja ämblike kevad“