Autor:
Carlotta Põdra

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed võtab osa muuseumihariduse infopäevadest

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed osaleb infopäeval-haridusmessil, et õpetajatele ja koolijuhtidele tutvustada oma programme ja formaalharidust täiendavaid õppetöö võimalusi. Eesti Rahva Muuseumis toimub infopäev reedel, 25. augustil ja Eesti Kunstimuuseumis esmaspäeval, 28. augustil.  

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia haridustöötajad ja spetsialistid tutvustavad 25. augusti infopäeval asutuse õppeprogramme, zooloogiaringi ja 3D mudelite uurimise rakendust Threedoscope. Huvilised saadavad kätt külge panna ja määrata Eesti tigusid ning kokku panna puslesid. Loodushariduse spetsialist Elen Kontkar teeb lisaks 7-minutilise ettekande loodusmuuseumi ja botaanikaaia õppeprogrammidest.  

28. augusti infopäeval tuleb samuti tutvustamisele loodusmuuseumi ja botaanikaaia õppeprogrammid, zooloogiaring ja täiendavad õppetöö võimalused.  

Muuseumihariduse infopäev toimub Eesti Rahva Muuseumis 25. augustil algusega kell 11 A-sissepääsu juures ERMi silla-alal ning Eesti Kunstimuuseumis 28. augustil algusega kell 11. Muuseumihariduse infopäevast saab lähemalt lugeda Eesti Rahva Muuseumi kodulehel

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Botaanikaaias saab näha osavnokkade loomingut ja loodusmuuseumis toimub huvipäev

Lendoravate ekspert Liisa Rennel

Kas oled näinud lendoravat? Loodusõhtul räägime aasta loomast

Kollased Kassid

Lasteprogrammidele, kus saab koos Kollaste Kassidega mängida, on veel vabu aegu