Autor:
Erakogu

Ootame noori osalema linnalaagris „Karupoja suveseiklus“!

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed ning Teater Vanemuine kutsuvad osalema suvises linnalaagris „Karupoja suveseiklus“!

Koos muuseumi karuga avaneb lastel võimalus uurida ja avastada karude eluga seotud saladusi. Botaanikaaias saab otsimismängu käigus teada, milliseid taimi karud söövad ja milliseid taimi pesa ehitamiseks kasutavad. Teatris saab Kollaste Kasside juhendamisel kehastuda loomadeks ja teha teatrit ning lõpuks pannakse isegi karud tantsima. 

Linnalaager „Karupoja suveseiklus“ on mõeldud 7–10aastastele noortele. Laager toimub 17.-18. juunil kell 10–15 Tartus ülikooli loodusmuuseumis, botaanikaaias ja Vanemuise teatris.  

Linnalaagri osalemistasu on 58 eurot lapse kohta. Tasus sisaldub mõlema päeva lõunasöök. Laagris osalemiseks on vaja eelnevalt registreeruda e-kirjaga kollanekass@vanemuine.ee. Registreerudes palume kirjutada lapse nimi, vanus, vanema kontakt (e-posti aadress ja telefon), vajadusel muu täpsustav teave lapse kohta (nt toiduallergiad).  

Laagris on kohtade arv on piiratud, seega kohti jätkub vaid kiirematele. Linnalaager „Karupoja suveseiklus“ toimub Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia ning Vanemuise teatri koostöös. Kõik küsimused laagri kohta saata e-kirjaga kollanekass@vanemuine.ee

Tooge oma mürakarud meile!

Image
Karupoja suveseiklus
Looduse loor

Homme avatakse Tartu Ülikooli botaanikaaias näitus, mis uurib inimese suhet loodusega

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Rahvusvahelisel kontserdil Linnujämmil esinevad Tartu Lodjakojas üle-euroopalised rahvuslinnud, muusikud ja luuletajad

Metsavaimud masinas

Näitus „Metsavaimud masinas“