Eesti Looduse Mõttekoda

Eesti Looduse Mõttekoja sarja avaettekanne täna kell 15.30

Täna, 27. mail 2021 kell 15.30 esineb Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskuse suures saalis Elin Soomets ettekandega "Suunisliigid märgalakoosluste taastamisel", mis on Eesti Looduse Mõttekoja sarja avaüritus. Tegu on 2020. aastal kaitstud doktoritöö eestikeelse ettekandega.

Tallinnas on ettekannet võimalik otse jälgida Tallinna Ülikooli peamajas (Rävala pst. 10), Akadeemilise Raamatukogu Uno-saalis. Ülekannet saab otse jälgida ka UTTV keskkonnas siin ning ürituse Facebook´i lehel: https://bit.ly/3hSMRIv

Sli.do keskkonnas saab ettekandjalt ka küsimusi küsida (kui kuulate-vaatate otseülekannet kas Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu Uno-saalis, UTTV lehel või Facebook´i lehel), kood: #019296.

Lisainfo:

Maris Hindrikson