Autor:
Riho Kall

Loodusluuleõhtu Maarja Pärtnaga

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi neljandale loodusluuleõhtule tuleb esinema Maarja Pärtna koos Katariin Raskaga, kes esitab luulele muusikalist saadet.

Märtsikuu loodusluuleõhtul esitab kirjanik Maarja Pärtna omaloomingut. Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal kannab ta Katariin Raska heliimprovisatsioonide toel ette tekste kevadel ilmuvast raamatust „Elav linn”, mille keskmes on Tartu linnaloodus ja inimese keskkonnasuhe ökoloogilise kriisi ajastul.

Hubase õhkkonna loomiseks kostitame publikut küpsistega. Sündmus kestab kuni kaks tundi, millest esimeses pooles esitab Maarja Pärtna oma loomingut ning teises pooles saavad julgemad vabal laval astuda üles oma kirjutistega.

Maarja Pärtna on luuletaja, tõlkija ja toimetaja. Ta on Gustav Suitsu luuleauhinna ja Juhan Liivi luuleauhinna laureaat. Katariin Raska on multiinstrumentalist ja improviseerija, kelle loomingus põimuvad pärimusmuusika, vabaimprovisatsioon ja eksperimentaalmuusika.

Loodusluuleõhtu toimub 31. märtsil kell 18 Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal. Kohapeal pilet 3€. Muuseumi külastamisel palume järgida turvalise muuseumikülastuse tingimusi.

üritus Tartus - Loodusloovusfestival

Linnupesade sari: Tartu linnakirjanik Maarja Pärtna ja ning duo Carlotta Põdra ja Veljo Runnel

Mäng botaanikaaias

Botaanikaaias saab osaleda Loodusloovusfestivali otsimismängus

muuseumiöö

Tartu Ülikooli muuseumid kutsuvad muuseumiööl vabadust nautima